15 ligjet themelore të rritjes

1200 L

Ky libër i tretë, në serinë e Ligjeve të John Maxwell-it (pas librit 21 ligjet e padiskutueshme të lidershipit, me katër milionë kopje të shitura dhe librit 17 ligjet e padiskutueshme të punës në grup, me dy milionë kopje të shitura), do të të ndihmojë të bëhesh nxënës i përhershëm, potenciali i të cilit rritet vazhdimisht dhe nuk “shteron” kurrë: Zbatoji në jetë dhe shfrytëzo potencialin tënd

Viti i botimit:

2021

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

344

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “15 ligjet themelore të rritjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm