Shkruaj-Fshi-Mëso: Zotëro Lapsin

500 L

Categories: SKU: 9789928240804

Ky libër ka një laps të veçantë. Merreni në dorë dhe mësoni ta zotëroni dale ngadalë, duke ndjekur vijat e ndërprera dhe duke plotësuar figurat.Vogëlushë të dashur, kjo është një mënyrë e shkëlqyer që të mësoni të shkruani për here të parë! E mira është se gjurmët e lapsit fshihen, kështu që ju keni mundësi të shkruani e të shkruani. Mund ta merrni librin edhe me vete, sepse ai ka një dorezë të posaçme për ta mbajtur si çantë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 230mm

Nr. i faqeve:

26

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shkruaj-Fshi-Mëso: Zotëro Lapsin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm