Si të mposhtësh shqetësimet dhe stresin

700 L

Categories: SKU: 9789951721738

Ky është libri i parë nga ‘Seria e suksesit’ nga Dale Carnegie me bashkëpunëtorë:

  1. SI TË MPOSHTËSH SHQETËSIMET DHE STRESIN
  2. SI TË BËHESH UDHËHEQËS I ZOTI
  3. ARTI I ORATORISË
  4. SI TË FITOSH MIQ DHE PUSHTET DHE SI TË KESH MARRËDHËNIE TË SUKSESSHME
  5. ZGJIDHJA E MOSMARRËVESHJEVE

Një nga njerëzit më të pasur në botë, Warren Buffett, i admironte kaq shumë mendësinë dhe mësimet e Dale Carnegie-t, saqë me të drejtë shprehej: “Në zyrën time nuk do ta shihni të varur diplomën nga Universiteti i Nebraska-s. Nuk do ta shihni të varur as diplomën nga Universiteti i Columbia-s. Në zyrën time do ta shihni të varur certifikatën e diplomimit ‘Dale Carnegie’ të cilën e mbaj me shumë krenari.”

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

180

Përkthyes:

Elvi Sidheri

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Si të mposhtësh shqetësimet dhe stresin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm