Zakonet e suksesit

1000 L

Categories: SKU: 9789928265142

Në këtë vepër fuqidhënëse dhe të pabotuar kurrë më parë, autori legjendar për zhvillimin personal, Napoleon Hill, ndan parimet e tij të suksesit, një seri zakonesh dhe mendësish të cilat ju japin themelet për një sukses që ju ndryshon jetën. Libri bestseller i Hill-it, Mendo dhe pasurohu, ka transformuar jetët e miliona njerëzve. Zakonet e suksesit pason këtë vepër, bashkë me një set rregullash thelbësorë të cilët ju çojnë drejt një jetese të begatë. Që nga rëndësia e të pasurit një qëllim të përcaktuar, tek influenca e pandalshme e forcës kozmike të zakonit, parimet e Hill-it na ofrojnë një mënyrë të re të menduari për synimet, disiplinën vetjake, dhe mënyrën se si jetojmë.

“Unë do të shpjegoj parimet e suksesit të cilat i kam mësuar dhe përsosur për mbi dyzet vite….”

Libri Zakonet e suksesit, i cili është marrë nga një seri emisionesh në radio, është i mbushur me anekdota e histori personale, dhe është shkruar me një stil të kuptueshëm e bisedimor. Njohuritë e Hill-it vlejnë për çdo aspekt të jetës, duke i frymëzuar lexuesit që të shfrytëzojnë parimet e tij për të arritur aspiratat e tyre, dhe të krijojnë atë sukses që kanë ëndërruar gjithmonë.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

232

Përkthyes:

Fari Laçka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zakonet e suksesit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm