Tom Gejts 12 – Familja, miqtë dhe krijesat leshatore

900 L

Categories: SKU: 9789928286628

Tomi ka një project të ri shkollor.

“Familja, miqtë dhe krijesat leshatore”

Duke punuar fort per projektin tim shkollor, zbulova gjithfarëlloj faktesh interesante, që nuk mi kishte marrë mendja ndonjëherë. Gjëra si:

*Shkaku për njohjen e mamit dhe babit , paska qenë një cope torte (do të zbuloni më shumë duke shfletuar librin)

*Macet rreth 70% të jetës së tyre e kalojnë në gjumë.

*Akullorja me mente thjesht NUK ËSHTË AKULLORE.

Botues:

Nr. i faqeve:

256

Përkthyes:

Floreta Bruzia

Kopertina:

E butë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts 12 – Familja, miqtë dhe krijesat leshatore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm