Trembëdhjetë arsye pse

nga Jay Asher

1000 L

Categories: SKU: 9789928001405

Klei Xhenseni kthehet nga shkolla në shtëpi dhe gjen një pako të çuditshme me emrin e tij mbi të. Brenda zbulon disa kaseta të regjistruara nga Hana Bejkeri, shoqja e shkollës dhe dashuria e tij e parë, e cila ka vrarë veten dy javë më parë.

Zëri i Hanës shpjegon se ka trembëdhjetë arsye pse i dha fund jetës. Klei është një prej tyre. Duhet të dëgjojë që ta kuptojë arsyen.Gjatë gjithë natës, Klei dëgjon dhe ajo që zbulon i ndryshon jetën… Përgjithmonë.

Nuk mund ta stoposh të ardhmen.

Nuk mund ta ndalosh të shkuarën.

Mënyra e vetme për të mësuar sekretin

… është të shtypësh Play

Viti i botimit:

2015

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

316

Përkthyes:

Taulant Hatia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trembëdhjetë arsye pse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm