Dashuri e shëmtuar

1200 L

Categories: , SKU: 9789928338334

Kur Tejt Kollins takon djalin e heshtur dhe të përvuajtur Majls Arçer, nuk mund të themi se është dashuri me shikim të parë. Ata as shokë nuk bëhen dot në fillim.

E vetmja e përbashkët që kanë është një tërheqje fizike, që nuk mund të mohohet. Kur dëshirat e tyre dalin hapur, krijohet një lidhje pa kushte. Ai nuk është në kërkim të dashurisë, ndërsa ajo nuk ka kohë për dashuri.

Kështu, mbetet vetëm një marrëdhënie për seks. Megjithatë, çuditërisht ata janë të kënaqur, sidomos për sa kohë që Tejti u përmbahet dy rregullave kryesore të Majlsit: të mos e pyesë për të shkuarën dhe të mos ketë pretendime për të ardhmen.

Ata mendojnë se nuk ka asnjë problem me këtë zgjedhje, vetëm se gjërat tjetërsohen kur emocionet fillojnë ta ndryshojnë ekuacionin. Atëherë…

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

306

Përkthyes:

Mesila Kërkeshi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dashuri e shëmtuar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm