Zakone të vogla

nga BJ Fogg

1200 L

Categories: SKU: 9789928004956-1

Revolucioni me hapa të vegjël – Ndryshimet e vogla që ndryshojnë gjithçka. Një superlibër që na mëson: Një metodë të thjeshtë për t’i bërë qëllimet të vogla dhe të arritshme; Pse emocionet dhe jo përsëritja, janë baza e krijimit të zakoneve; Si të hiqni qafe zakonet e këqija: Dhe shumë më tepër…

BËJENI JETËN TË THJESHTË ????

Sa herë hipni në makinë, mbushuni njëherë thellë me frymë. Sa herë shtriheni në shtrat, fikeni telefonin. Përgëzojeni veten për këtë.

Te ZAKONE TË VOGLA, B.J Fogg sjell përvojën e tij në trajnimin e mbi 60.000 njerëzve, të cilēt i ka ndihmuar të bien në peshë, të largojnë stresin, të flenë më mirë apo të arrijnë çfarëdolloj objektivi.

Niseni me dy pompa mbi krahë në ditë, jo me stërvitje dy orëshe, me pesë frymëmarrje të thella në mëngjes, jo me një orë meditim

Viti i botimit:

2020

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

380

Botues:

Përkthyes:

Taulant Hatia

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zakone të vogla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm