Zbuluesit e vegjël: Bota e kafshëve

800 L

Categories: SKU: 9789928177971

Zbulues i vogël, të pëlqen të bësh një udhëtim nëpër botë për të njohur kafshë të të gjitha llojeve dhe për të zbuluar ku dhe si jetojnë ato? Le t’ia nisim nga kafshët shtëpiake, për ta vazhduar rrugëtimin paskëtaj në fermë, në xhungël, në Arktikun e akullt, te shkretëtirat me rërë, te kafshët që duhen mbrojtur, si dhe tek ato të brigjeve e të oqeaneve. Kush fshihet pas dritarezave që përmban libri në brendësi të faqeve? Është detyra jote t’i zbulosh këto thesare të fshehura. Jo më kot quhesh zbulues!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 230 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbuluesit e vegjël: Bota e kafshëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm