Zbuluesit e vegjël: Në hapësirë

800 L

Categories: SKU: 9789928177964

Zbulues të vegjël, është çasti juaj! Le të ndizemi si raketë dhe të lëshohemi në hapësirë për të zbuluar Sistemin Diellor dhe më tej. Në libër do të zbuloni shumë informacione interesante, edhe nën dritaret e brendshme që do t’i hapni me duart tuaja, sepse kështu bën një zbulues: gjen të dukshmen dhe të fshehurën. Këtu do të mësoni se si janë planetët, çfarë ndodh me Diellin, ç’janë vrimat e zeza dhe se si zbriti njeriu në Hënë. Sa shumë gjëra duhet të eksplorosh, zbulues i vogël astronaut!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 230 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbuluesit e vegjël: Në hapësirë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm