Zotni qelbashi

800 L

Categories: SKU: 9789928116291

Kloe është vajza më e vetmuar në botë.
Ndodh të takohet me zotni Qelbashin, endacakun e qytetit. Po, ai vjen ca erë – por është i vetmi njeri që tregohet i mirë me të. Dhe, kur zotni Qelbashit i nevojitet një vend për t’u strehuar, ajo e fsheh te baraka e kopshtit!
Kloe mëson se ka sekrete që të çojnë në fatkeqësi. Dhe, kur flitet për sekrete, për zotni Qelbashin ka shumë më tepër nga ç ‘nuhat hunda…

Viti i botimit:

2012

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

244

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zotni qelbashi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm