Aventura e madhe e pinguinit të vogël

600 L

Categories: SKU: 9789928240118

Një pinguin si ky nuk e keni takuar kurrë! Ai është mërzitur duke luajtur fillikat në vendin e tij, ndaj niset të gjejë Aventurën. Gjatë këtij udhëtimi, viziton vende të këndshme, kafshë të frikshme, ashtu si edhe njerëz shpirtligj, siç është kapiteni pirat… Që nga tokat me borë, pinguini i pafajshëm do ta gjejë veten nën ujë e mbi ujë, pranë rreziqeve dhe bukurive, duke ju udhëhequr në një udhëtim që nuk do të ketë të dytë, sepse vetëm një herë mund të përjetoni një aventurë të madhe përkrah një pinguini të vogël.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 230mm

Nr. i faqeve:

22

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aventura e madhe e pinguinit të vogël”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm