Dinoja i vogël kërkon mamin

500 L

Categories: SKU: 9789928287250

Kjo seri interesante për të vegjlit përmban 4 libra: Mëso numrat me kafshët e fermës, Shtëpi, e ëmbla shtëpi, Dinoja i vogël kërkon mamin, Mëso ngjyrat me Leon. Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore. Vogëlushëve u pëlqejnë vjershat, sidomos kur këto shoqërohen me ilustrime të plota, me ngjyra të mrekullueshme. Me këtë seri, ata do të dëfrehen pa masë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

160 x 160 mm

Nr. i faqeve:

12

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dinoja i vogël kërkon mamin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm