365 rrëfenja para gjumit, libri i dytë

1800 L

Categories: SKU: 9789995641498

E dini se kush po bën duet nën dritën e hënës? Po elefanti Eli, a do të bëhet dot ekuilibrist në cirk? Po që një yll shkoi e ra “pëlltum” në det, e dini?! Çfarë aventurash kalojnë këto kafshë interesante që shohim në këtë libër! Po sa të zgjuara që janë! Në të vërtetë, jo të gjitha… Sa shumë gjëra do të zbuloni, teksa lexoni këto 365 rrëfenja të mbushura me figura të bukura dhe me ndodhi fantastike! A ka më bukur sesa të kesh një libër me nga një rrëfenjë për çdo ditë të vitit?!

Kopertina:

E fortë

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “365 rrëfenja para gjumit, libri i dytë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm