365 rrëfenja para gjumit, libri i parë

1800 L

Categories: SKU: 9789995641320

365 përralla, për 365 net të vitit! Ky është një “kalendar” i rrallë që mund ta mbani pranë shtratit. Kështu, çdo mbrëmje, nëpërmjet ilustrimeve të mrekullueshme dhe rrëfenjave mahnitëse, do të jeni në gjendje të takoni kafshët që i doni aq shumë. Heronjtë e vegjël do t’ju marrin me vete në aventurat e tyre të panumërta nga stina në stinë, ditë pas dite… Tashmë, mami, babi, gjyshi apo gjyshja e dinë mirë se përnatë, kur shtriheni në shtrat, ju do të pyesni: Cila është përralla për sonte?

Kopertina:

E fortë

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “365 rrëfenja para gjumit, libri i parë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm