Libri im i sekreteve

1000 L

Categories: , SKU: 9789928240088

Çdo vajzë ka sekretet e saj; nga ato të fshehtat fare, që mund t’ia thotë vetëm ditarit. Për këtë arsye, “Libri im i sekreteve” është për të gjitha vajzat. Ai është nga ata libra që jo thjesht mban sekrete, por edhe të tregon sekrete dhe mënyra për t’ia dalë mbanë në çdo vështirësi, të këshillon dhe të mbështet;ka edhe teste, falë të cilave do të njohësh më mirë veten dhe shoqet, si edhe lojëra për t’u argëtuar… Pra, nëse kërkon një shok që di të të dëgjojë dhe që thotë gjithmonë fjalën e duhur, ky është “Libri im i sekreteve”.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

160 x 210 mm

Nr. i faqeve:

144

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri im i sekreteve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm