Shpëtimi i mëlçisë

2000 L

Categories: , SKU: 9789928338891

SHPËTO MËLÇINË DHE AJO DO TË TË SHPËTOJË TY
Autori më i shitur i “New York Times”-it zbulon se si çlirimi i mëlçisë nga toksinat mund të ndihmojë në zhdukjen e një game të gjerë simptomash dhe sëmundjesh, dhe të transformojë shëndetin në mënyra që nuk i keni imagjinuar kurrë.
NË KËTË LIBËR DO TË GJENI PËRGJIGJE PËR:
PROBLEMET E VESHKAVE
PLAKJEN
INFEKSIONET E FSHIKËZËS SË
TEMTHIT
SKUQJET E LUPUSIT
PROBLEMET E METILIMIT
SEMUNDJET AUTOIMUNE
GURET NE TEMTH
PROBLEMET ME HUMORIN
FRYRJEN
MUTACIONET GJENETIKE
URINË E PASHPJEGUESHME
SHEQERIN NË GJAK
PËRDHESIN
PANDAS-IN
MJEGULLIMIN E TRURIT
PROBLEMET ME ZORRET
PSORIAZEN
KANCERIN
KANDIDEN
PALPITACIONET E ZEMRËS
HEPATITET
SINDROMEN REJNAD
ROZACEAN
NDJESHMËRINË KIMIKE
TENSIONIN E LARTË
SHENDETIN E FËMIJËVE
CIRROZEN
KONSTIPACIONIN
RRATHET E ERRËT TË SYVE
DEHIDRATIMIN
DERMATITIN
DIABETIN
KOLESTEROLIN E LARTË
PROBLEMET HORMONALE
AFSHET E NXEHTA
SINDROMEN E ZORRËS SË
IRRITUAR
INFLAMACIONIN
PAGJUMËSINË
VERDHEZEN
ÇRREGULLIMET EMOCIONALE STINORE
BAKTERET E ZORREVE TË HOLLA
INFEKSIONET E SINUSEVE
STREPTOKOKUN
TUMORET DHE CISTET
INFEKSIONET E KANALEVE
URINARE
EKZEMEN
VENAT VARIKOZE
MËLÇINË E DHJAMOSUR
ABSCESET E MËLÇISE
VITILIGON
NDJESHMËRINË NDAJ
CIKATRIZIMIN E MËLÇISË
SHTIMIN NË PESHE
USHQIMEVE
KRIMBAT E MËLÇISE
VAGINOZEN BAKTERIALE

Kopertina:

E butë

Faqe:

493

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shpëtimi i mëlçisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm