Friend Request

1200 L

Categories: SKU: 9789928216601

“Kërkesë për miqësi” është romani që do t’ju mbërthejë që në faqen e parë dhe do t’ju lërë pa frymë deri në të fundit. Romani i Laura Marshall është konsideruar si trilleri më i bukur i vitit.

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua…

Ndoshta ky ka qenë gjithmonë problemi: Maria donte që të ishim shoqe, por unë e zhgënjeva. Ajo ngjarje më ka shoqëruar gjatë gjithë jetës sime si e rritur. Sado që jam përpjekur ta harroja, pavetëdija ime e ka ruajtur në një skutë të thellë.

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua…

…por ajo ka më shumë se njëzet e pesë vjet që ka vdekur.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

274

Përkthyes:

Etleva Çepele

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Friend Request”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm