Sekreti i një nate vere

1200 L

Categories: SKU: 9789928216557

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur.

Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.

E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë.

Misteret nuk kanë fund…

Kujt mund t’i besosh, kur nuk ke besim as te vetja?

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

320

Përkthyes:

Pranvera Palushi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sekreti i një nate vere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm