Good Vibes – Good Life

nga Vex King

1200 L

Categories: , SKU: 9789928005069

Vex King ka kaluar pengesa të ndryshme derisa u bë një burim shprese për mijëra të rinj dhe tani, nga përvoja dhe mençuria e tij intuitive, mund të të frymëzojë edhe ty që:

  • të praktikosh kujdesin për veten, të heqësh energjinë toksike dhe t’i japësh përparësi mirëqenies
  • të kultivosh zakone pozitive të jetesës, si për shembull, ndërgjegjësimin
  • të ndryshosh bindjet për t’u hapur udhën mundësive fantastike në jetë
  • të arrish synimet duke përdorur teknika të provuara e të besueshme
  • të kapërcesh frikën e të lundrosh me universin
  • të gjesh qëllimin më të lartë në jetë e të bëhesh një dritë që shkëlqen për të tjerët.
Viti i botimit:

2022

Nr. i faqeve:

336

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Good Vibes – Good Life”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm