Hirushja / Aladini

300 L

Categories: , SKU: 9789928349637

Përrallat e famshme të Hirushes dhe të Aladinit janë përfshirë në këtë libër të serisë: “Përrallëzat e mia të para”. Duke qenë se të dy historitë janë treguar thjesht e me pak fjalë, por janë ilustruar me shumë figura tërheqëse plot ngjyra, që zënë pothuajse gjithë faqet e librit, fëmijët e kanë më të lehtë t’i njohin fillimisht e pastaj t’i duan përgjithmonë këto personazhe, që edhe pse kanë kaluar shumë e shumë vite, mbeten të paharruara, njësoj si atëherë kur janë krijuar për herë të parë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

165 x 210 mm

Nr. i faqeve:

28

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hirushja / Aladini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm