Zbuluesit e vegjël: Shkenca

800 L

Categories: SKU: 9789928384164
Seria “Zbuluesit e vegjël” është seria e duhur për fëmijët kureshtarë, që duan të dinë gjithçka për botën që na rrethon. Në librin “Shkenca” do të zbuloni gjëra të mahnitshme për shkencën, zbulimet e përdorimin e saj në të mirën tonë. Le të zbulojmë botën e pabesueshme të shkencës. Ngrini kapakët për të mësuar gjithçka mbi jetën në Tokë, për forcat, kiminë, si bëhen eksperimentet dhe shumë gjëra të tjera. Jeni gati? Vishni përparësen e laboratorit dhe ejani të shkojmë!
Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 230 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbuluesit e vegjël: Shkenca”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm