Rrëfenjat e Bardit Bidëll

800 L

Categories: , SKU: 9789928217882

Rrëfenjat e Bardit Bidëll, me pesë përralla të mrekullueshme, mbushur me magji dhe emocion. Përkthyer prej runesh nga Hermionë Granxheri, me shënimet shoqëruese të profesor Albus Urtimorit, përfshirë këtu me lejen e Arkivit të Hoguortsit.

 

Zbulo të gjithë librat e Botës Magjike

 

 

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

140

Përkthyes:

Marsiano Qëndro

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrëfenjat e Bardit Bidëll”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm