Libri i binjakëve – Kujtime të paharrueshme

1500 L

Categories: SKU: 9789928240408

Lindja e një foshnjeje është diçka e rrallë dhe emocionuese. Përftyroni çfarë emocioni do të ishte nëse vjen në jetë jo një, por dy fëmijë. Për këtë emocion është krijuar ky libër! Në të do të mund të jetësoni çdo çast të veçantë të rrugëtimit magjik, që nga ekoja e parë e deri në moshën parashkollore. Çdo emocion dhe çdo risi e viteve të para të jetës së fëmijëve tuaj do të ketë vendin e vet në këtë libër, që do të jetë një thesar për ju dhe për personazhet e vërteta të këtij ditari. Një libër për t’ua dhuruar të afërmve tuaj të dashur, që kanë marrë lajmin e mrekullueshëm: Në jetë po u vijnë dy fëmijë!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

250 x 250 mm

Nr. i faqeve:

80

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri i binjakëve – Kujtime të paharrueshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm