Gjithçka që duhet të dinë prindërit

2000 L

Categories: SKU: 9789928240071

Për të shkruar këtë libër të vyer për prindërimin, psikoterapistja për fëmijë, Margot Sunderland, ka përdorur rreth 2000 studime shkencore të mbledhura në mbarë botën. Tanimë, në shek. XXI, kemi hyrë në një periudhë krejt të re të prindërimit, ku, për herë të parë, ka prova shkencore (arritjet e fundit në shkencën neurologjike) dhe jo thjesht hamendje, që shpjegojnë sesi mund ta rritësh mirë një fëmijë. Ndaj, bazuar në prova, ky libër ju tregon mundësitë që ju ndihmojnë në detyrën jashtëzakonisht të vështirë të të qenit prind. Nuk jeni kurrë vonë për ta kryer si duhet detyrën më të rëndësishme të jetës

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

190 x 240 mm

Nr. i faqeve:

304

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjithçka që duhet të dinë prindërit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm