Libri im i parë i baletit

500 L

Categories: SKU: 9789928177384

Ky libër është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën mahnitëse të kërcimit. Fotografitë shoqërojnë të gjitha fazat që duhen kaluar për t’u bërë balerinë, që nga mësimet e para e deri te shfaqja. Këtu do të mësoni pozicionet, mjetet e punës së një balerine, ushtrimet dhe gjithë çka ju nevojitet për t’u bërë një balerinë e shkëlqyer. Mësoni magjinë elegante që quhet balet! Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për kërcimtarët e vegjël.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 270 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri im i parë i baletit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm