Shkruaj-Fshi-Mëso: Mëso numrat

500 L

Categories: SKU: 9789928240057

Nëse vogëlushi juaj sapo ka nisur të mësojë numrat, bëjini dhuratë këtë libër! Duke e shfletuar dhe duke punuar mbi të, ai jo vetëm që do të mësojë lehtësisht, por koha e mësimit do të shndërrohet në një kohë loje të vërtetë. Ne i kemi bërë dhuratë një laps magjik, me të cilin mund të shkruajë e të rishkruajë, pasi ai fshihet lehtë nga faqet e librit. Sa shumë lojëra, veprimtari dhe ilustrime të këndshme do të gjejë ai, teksa shfleton fletët një nga një! Ky quhet një argëtim që i shërben të mësuarit!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 230mm

Nr. i faqeve:

26

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shkruaj-Fshi-Mëso: Mëso numrat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm