Luaj me ngjyrat: Njëbrirëshat

800 L

Categories: SKU: 9789928349767-1

Kjo seri përbëhet nga 4 libra, 2 prej të cilëve me titull “Flamingot”, ndërsa 2 të tjerët me titull “Njëbrirëshat”. Librat nuk kanë tekst, por janë të mbushur plot e përplot me vizatime shumëngjyrëshe të flamingove e njëbrirëshave dhe të mjediseve të tyre. Në çdo faqe, krahas vizatimeve me ngjyra janë edhe vizatimet bardhezi që fëmijët mund t’i ngjyrosin sipas modelit të dhënë. Mjaftojnë ca lapsa me ngjyra dhe koha e lirë kalon për bukuri.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

270 x 215 mm

Nr. i faqeve:

32

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Luaj me ngjyrat: Njëbrirëshat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm