Mortina: Një histori që të shul së qeshuri

500 L

Categories: , SKU: 9789928217844

Një personazh i ri do të hyje në botën e fëmijëve: MORTINA, një fëmije si gjithë të tjerët, por me një ndryshim të vogël: ajo është një vajzë zombi!

Mortinës i pëlqen shumë miqësia me fëmijet e fshatit, por teto Yllshuara nuk e lë të bëje hap jashtë kangjellave të Vilës së Rrënuar!

Kështu nisin aventurat e saj… me shokë të rinj dhe gjithmonë e shoqëruar nga langoi i saj besnik e nazemadh, Rrodhja!

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

46

Përkthyes:

Ana Sheldia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mortina: Një histori që të shul së qeshuri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm