Njëbrirthi

Libra me ngjyrosje

500 L

Categories: SKU: 9789928349583

Vizatime për t’u gërvishtur e ngjyrosur Në këtë libër fshihen disa njëbrirësha të mrekullueshëm. Po ky nuk është si gjithë librat e tjerë thjesht me ngjyrosje. Në të ka figura me ngjyrë të zezë, të cilëat duhen gërvishtur me një shkopth që është vendosur në kopertinën e librit. Pasi t’i gërvishtësh, do të befasohesh me efektet fantastike të ngjyrave që do të shfaqen. Veç kësaj, në këtë libër ka edhe vizatime që t’i ngjyrosësh sipas shijes. Kur të përfundosh, mund t’i shkëputësh fletët dhe t’ua dhurosh shokëve e shoqeve.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

215 x 270 mm

Nr. i faqeve:

24

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Njëbrirthi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm