Me 18 melodi: Ferma e zhurmshme

1400 L

Categories: SKU: 9789928240385

E dini si bën gjeli, gomari, kali e shumë e shumë kafshë të tjera? Për ta mësuar këtë, mjafton të shtypni butonët përkatës në të djathtë të librit. Mbi ta, gjendet edhe një buton i madh. Po ta shpypni, do të dëgjoni një këngë fantastike. Të gjitha këto do të thonë se ka ardhur koha të argëtoheni me fermerin Sem dhe me miqtë e tij të shumtë. Teksti i këndshëm që shoqëron ilustrimet mahnitëse, e bëjnë këtë, librin e përsosur për fëmijët që i duan kafshët dhe aventurat. Lexoni tregimin dhe, ndërkohë, shtypni butonin që dëshironi. A nuk është një mrekulli e vërtetë?

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

300 x 280 mm

Nr. i faqeve:

8

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Me 18 melodi: Ferma e zhurmshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm