Poni

600 L

Categories: SKU: 9789928349941

Poni bën shumë potere me thundra. Po a mund ta ndihmojnë miqtë e fermës? Vendosni gishtin e vockël mbi butonin e madh, që është edhe gjëja më tërheqëse e këtij libri, shtypeni pakëz dhe argëtohuni pa fund duke dëgjuar Klip-Klop-in e thundrave. Kuptohet që pastaj fëmija do ta kërkojë ta ketë librin me vete kudo ku shkon.

Kopertina:

E Fortë

Përmasat:

180 x 180 mm

Nr. i faqeve:

8

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Poni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm