Mëso butësisht: Mjetet që ecin

600 L

Categories: SKU: 9789928384393

Me ilustrime të këndshme e shumëngjyrëshe, këta libra janë të përkryer për të mësuar që në moshë të hershme. Faqet mbështillen nga copë e butë, që i ndihmon fëmijët me prekjen. Përmes tyre ata mësojnë mjetet që lëvizin, kafshët, numrat dhe fjalët e para.

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mëso butësisht: Mjetet që ecin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm