Gjeje mamin tim

400 L

Categories: SKU: 9789928384119

“Gjeje mamin tim” është pjesë e serisë didaktike “Shoh dhe gjej”, me faqe të brendshme si tabela që përkojnë me vendbanimet e kafshëve të ndryshme. Falë kësaj serie ndërvepruese, të vegjlit mësojnë ndërsa luajnë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 200 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjeje mamin tim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm