Oda Alabastri – Poezi të zgjedhura

700 L

Categories: SKU: 9789928185402

Ky vëllim sjell përzgjedhjen më të mirë të të të gjithë poezive të kësaj autorejeve, në mes të 1775 krijimeve poetike që shkroi Emily Dickinson. Përmes këtij vëllimi keni mundësinë të zbuloni dhe shijoni magjinë e kësaj poeteje, e cila veprën e saj e shkroi në shekullin e XIX por suksesin e pati në shekullin e XX.

Viti i botimit:

2017

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

146

Përkthyes:

Arben Dedja

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Oda Alabastri – Poezi të zgjedhura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm