Përrallat më të Bukura me Princesha

1100 L

Categories: SKU: 9789928349163

Ky libër përmban lloj-lloj historish me princesha dhe jo pak, por janë 26 të tilla. Shoqëruar me ilustrime, nuk ka si të mos jenë më të bukurat. Këtu do të gjeni princesha klasike, por edhe princesha të ditëve tona, princesha zemërmira, tekanjoze, çapkëne, bukuroshe… Këtu është princeshë Firifiu, princeshë Poleta, princeshë Sherazadja, princeshë Zeli, princesha me 999 këpucë e sa e sa të tjera. Po të mos i njihni e jeni kureshtare për bëmat e jetën e tyre, ky libër do t’jua dëftojë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

200 x 225 mm

Nr. i faqeve:

196

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përrallat më të Bukura me Princesha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm