Përrallëza klasike me pop-up: Borëbardha

300 L

Categories: SKU: 9789928287670

Të gjithë fëmijët i pëlqejnë e i duan xhuxhmaxhuxhët e dashur e të lezetshëm të Borëbardhës. Po ashtu edhe Borëbardhën vetë, apo edhe princin shpëtimtar kaluar mbi kalë. Në këtë libër mund t’i prekni të gjitha. Sapo ta shfletoni, figurat kërcejnë e dalin prej tyre dhe bëhen si të gjalla.

Kopertina:

E Fortë

Përmasat:

140 x 190 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përrallëza klasike me pop-up: Borëbardha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm