Shëët, Mos zgjojmë kafshët e fermës

700 L

Categories: SKU: 9789928349170

Libri “Shëët, mos zgjojmë kafshët e fermës” është pjesë e series “Shëët, mos zgjojmë…”. Ky libër është pajisur me kapakë që hapen. Në fermë të gjithë flenë. Të gjithë vërtet? Vogëlushët çapkënë që janë brenda librit, u bëjnë bisht prindërve dhe ata as që i vënë re, se ia kanë marrë me gjumë. Por të vegjlit tanë, zogjtë pushverdhë, gicat, qengjat, lepurushët, kërriçat, mëzat dhe kalushët e egër nuk i zë gjumi menjëherë. Po mirë, çfarë bëjnë atëherë? Shfletoni librin dhe hapni kapakët, që ta mësoni.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

170 x 170 mm

Nr. i faqeve:

14

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shëët, Mos zgjojmë kafshët e fermës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm