Të çmendur në Parajsë

nga Virion Graçi

1000 L

Categories: SKU: 9789928354228

Ndërkohë që i shoqi ka emigruar ilegalisht në Greqi, Lora vret djalin e saj 9 vjeçar… Një rrëfim i jashtëzakonshëm që na zhyt në tragjizmin e përditshëm të një vendi në kaos dhe rropatje mbijetese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Të çmendur në Parajsë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm