Vajza e humbur

1200 L

Categories: SKU: 9789928216939

Eli Meku ishte vajza e përsosur dhe u zhduk pa lënë gjurmë. Dhjetë vjet më pas, nëna e saj nuk e ka mbledhur ende veten, kur papritur njihet me një burrë sharmant.

Sa hap e mbyll sytë, ajo e gjen veten në shtëpinë e tij, ku njihet me të bijat, Sara-Xhejdin dhe Popin e vogël, pamja e së cilës e lë Lorelën pa frymë. Ajo është kopja e gjallë e vajzës së saj të humbur. Pyetjet pa përgjigje të shumë viteve, fillojnë ta përndjekin sërish Lorelën. Ku ka shkuar Eli?

Vallë të jetë arratisur nga shtëpia, siç mendon edhe policia prej kohësh, apo ka ndodhur ndonjë gjëmë e paimagjinueshme? Ç’të fshehta mbart historia e saj?

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

314

Përkthyes:

Etleva Cepele

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vajza e humbur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm