Vishu sipas modës: Koleksioni i veshjeve me lule

500 L

Categories: SKU: 9789928349484-1

Seria “Vishu sipas modës” përmban dy libra, njëri prej të cilëve është “Koleksioni i veshjeve me lule”. Libri ka 1 faqe me figura ngjitëse, 2 faqe me kallëpë dhe 12 faqe me pëlhura. Përveçse argëtohen, vogëlushet mësojnë se si të presin me gërshërë, duke vendosur kallëpin mbi copën e pëlhurës që do të zgjedhin për të modeluar veshjen e tyre, njësoj si rrobaqepëse e stiliste të vërteta. Njëkohësisht ato kanë mundësi edhe ta ngjyrosin modelen për të krijuar koleksionin e tyre të veshjeve me lule.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

170 x 300 mm

Nr. i faqeve:

54

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vishu sipas modës: Koleksioni i veshjeve me lule”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm