Mësoj orën me laps dhe gomë

400 L

Categories: SKU: 9789928349538

Libri “Mësoj orën”, pjesë e serisë prej pesë librash “Mësoj… me laps me gomë”, i ndihmon vogëlushët ta mësojnë orën sa më shpejt e pa u lodhur. Dhe që mësimi të mos bëhet i mërzitshëm, u vjen në ndihmë lapsi me gomë, si dhe veprimtaritë e përditshme që Ema, Dea, Arbi etj. bëjnë në orë të caktuara. Bashkëpunoni e ndihmojeni fëmijën që, pasi të plotësojë një faqe, t’ia fshini me një pece e t’ia nisë nga e para.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 290 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mësoj orën me laps dhe gomë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm