Ngjyrat – Biblioteka ime e parë

1500 L

Categories: SKU: 9789951817738

Një bibliotekë e mrekullueshme që ju ndihmon t’i mësoni ngjyrat nëpërmjet ilustrimeve argëtuese. Të mësoni duke lexuar dhe njëkohësisht duke luajtur nuk ka qenë kurrë më e lehtë!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjyrat – Biblioteka ime e parë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm