10 minuta e 38 sekonda në këtë botë të çuditshme

1200 L

Categories: SKU: 9789928004758

Kujtimet e Tekila Leilës na kthejnë në fëmijërinë e saj, në provincë, një mjedis tepër ndrydhës për shkak të fesë dhe traditës, një fëmijëri ku ka lënë gjurmë familja poligamike me dy nëna dhe një baba që sa vinte e bëhej më autoritar. Pasi u arratis drejt Stambollit, Leila përfundoi ne industrinë e pisët të trafikimit seksual, duke gjetur strehë në rrugët e Bordellove, një rrugë historike e qytetit.

Viti i botimit:

2021

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

368

Përkthyes:

Taulant Hatia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “10 minuta e 38 sekonda në këtë botë të çuditshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm