150 aktivitetet e mia të para

500 L

Categories: SKU: 9789995641481

Një libër i shkëlqyer për fëmijët e moshës parashkollore, me 150 aktivitete argëtuese dhe shkathtësuese, që i fut në mënyrë të përsosur në botën e madhe të dijes. Konceptet e ngjyrave, numrat dhe shkronjat, vizatimet dhe format, konceptet e madhësisë dhe të ndryshimeve, deri tek ushtrimet argëtuese në fund të librit, do t’i angazhojnë fëmijët dhe do t’u mësojnë konceptet themelore që do t’u duhen për ta nisur si duhet rrugën e gjatë të dijes dhe, mbi të gjitha, për ta dashur atë qysh në nisje.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 270 mm

Nr. i faqeve:

96

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “150 aktivitetet e mia të para”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm