Axhendë nga Kuekemendjen

Nise ditën me pozitivet, duke listuar gjërat për të cilat ndien mirënjohje, dhe plotësoje sërish natën për të mbajtur shënim si ke kaluar e si je ndierë.

nga kuekemendjen

Çmimi origjinal qe: 1300 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

62% Off

Categories: SKU: N/A

Axhendë ditore për vetëkujdes 2024

  • Nise ditën duke shprehur mirënjohje
  • Vendos qëllimin për ditën tënde
  • Shëno oraret e tua dhe gjërat për të bërë
  • Ndiq humorin, gjumin, gotat e ujit, dhe ushqimin
  • Ndjekës shprehish
  • Mandala për t’u ngjyrosur
  • 410faqe / A5
Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

404

Ngjyra

Zezë, Gri, Rozë, Mente, Vishnje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Axhendë nga Kuekemendjen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top