Dashuri e huaj

800 L

Categories: SKU: 9789928175809

Elvira Dones shkruan me një stil të pastër dhe të freskët, duke ngritur pyetje dinake mbi kulturën, artin dhe, mbi të gjitha, mbi gjininë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dashuri e huaj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm