Fëmijët më të këqij në botë 1

1500 L

Categories: SKU: 9789928219220
Jeni gati të takoheni me fëmijët më të këqij në botë?
Jepini, jepini! Takojini pesë Djemtë Bisha dhe pesë Vajzat e Llahtarshme!
Si Sofia Divanin – një supertifoze televizori e ngulur në divan, aq sa janë bërë njësh!
Apo Dreu Jargashin – një djalë të cilin jargët e fusin në një telash të tmerrshëm gjatë një ekskursioni të shkollës. E të mos harrojmë Berta Qaramanen – një motër e madhe qaramane me zakonin e keq të të gënjyerit.
Ky koleksion historish të këndshme djallëzore vjen nga autori më i shitur David Walliams, i cili është ilustruar mjeshtërisht me ngjyra të lavdishme nga gjeniu Tony Ross.
Viti i botimit:

2016

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

270

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fëmijët më të këqij në botë 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm