Fëmijët më të këqij në botë 2

1300 L

Categories: SKU: 9789928219510
A TA MBAN TË TAKOSH FËMIJËT MË TË KËQIJ TË BOTËS?
Kujdes! Këtu janë dhjetë histori fringo të reja për pesë vajza të frikshme dhe pesë djem më të këqij se vetë e keqja.
Mes tyre do të ndeshni Hambertin, beben e babëzitur, që i përlan prindërit e vet me gjithë shtëpi, apo do t’i shkelni syrin Giseldës mizore, që vdes t’ia punojë të gjithëve në shkollë me koleksionin e saj të zvarranikëve ngjethës, të përkryer për t’u fshehur te kilotat e drejtoreshës.
Nga autori më i shitur Numër Një, David Walliams, vjen kjo përmbledhje me dhjetë histori të këqija që të mahnitin, të cilat janë ilustruar me ngjyra të lavdishme nga piktori gjenial Tony Ross.
Viti i botimit:

2017

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

380

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fëmijët më të këqij në botë 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm