Seria: Miqtë e fermës

1200 L

Categories: SKU: 9789928384546
Seria “Miqtë e fermës” ju sjell gjashtë libra të këndshëm me forma e ilustrime gjithë ngjyra që të vegjlit tuaj mund t’i shfletojnë vetë. Historitë e shkurtra e gazmore do t’i ndihmojnë fëmijët t’i njohin edhe më mirë kafshët. Gjeni së bashku “Qenushi Roki”, “Kotelja Kiti”, “Pula Koko”, “Rosaku Pinpon”, “Miushi Moli” dhe “Lopa Mumu”.
Kopertina:

E butë

Përmasat:

140 x 140 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Seria: Miqtë e fermës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm